Serwis Business English School wykorzystuje pliki cookies. Korzystając z witryny wyrażasz zgodę
na zapisywanie pilków cookies w swoim urządzeniu. Zamknij

Kim jesteśmy

Nasze doświadczenie w biznesie

Unikalna wartość dodana

Szkoła Business English School prowadzi szkolenia językowe we Wrocławiu i specjalizuje się w organizowaniu kursów języka angielskiego dla firm – zarówno dla małych przedsiębiorstw, jak i dla dużych korporacji. Dzięki wieloletniej obecności na rynku i współpracy z zespołem doświadczonych trenerów, proponowane przez nas zajęcia dają Słuchaczom/Klientom teoretyczne wsparcie lingwistyczne oraz praktyczne zaplecze komunikacji w biznesie.

Nie tylko kursy języka angielskiego

Kompleksowa oferta szkoleniowa

W zależności od potrzeb, obok standardowych grupowych kursów Business i General English, oferujemy naszym Klientom językowe szkolenia, warsztaty interkulturowe oraz szkolenia z zakresu tzw. ‘umiejętności miękkich’ (soft skills). Business English School to szkola angielskiego, którą wyróżnia indywidualne podejście do każdego Klienta. Naszą współpracę z Klientem dzielimy na cztery etapy – potrzeby – cele  - postępy - wyniki. Nasza pracę rozpoczynamy w pierwszej kolejności od przeprowadzenia analizy potrzeb tak, aby następnie opracować program szkoleniowy dla całej firmy. Indywidualny harmonogram szkoleń oparty jest na jasno zdefiniowanych celach, których osiąganie jest monitorowane i regularnie oceniane. Dzięki tak zbudowanemu systemowi szkoleń nasi Klienci są spokojni o rezultaty i skuteczność naszych metod.

 

Jak uczymy

Indywidualne podejście

Metoda warunkowana potrzebami

W Business English School skupiamy się na indywidualnych potrzebach naszych Klientów. Mając na uwadze fakt, iż przyswajanie wiedzy nie odbywa się w jeden słuszny, ściśle określony sposób, a w dużej mierze zależy od indywidualnych cech osoby uczącej się, w Business English School stosujemy eklektyczną metodę nauczania.

Metoda eklektyczna

100% elastyczności

Eklektyzm w nauczaniu języków obcych polega na łączeniu elementów kilku metod (bezpośredniej, audiolingwalnej, komunikacyjnej, rzadziej gramatyczno-tłumaczeniowej), w zależności od indywidualnych potrzeb Klienta. W celu optymalizowania nauki, trener ma możliwość elastycznego modyfikowania kursu oraz zmiany stosowanej metody w zależności od postępów.

Komunikacja

Komplementarne szkolenia i warsztaty

Celem Business English School jest wsparcie Klienta w udoskonaleniu komunikacji w organizacji. W naszej ofercie, obok standardowych kursów języka angielskiego, znajdują się również szkolenia językowe i warsztaty skupiające się wokół kwestii związanych z ogólnymi różnicami kulturowymi, różnicami funkcjonowania w biznesie, jak również doskonalenia tzw. ‘umiejętności miękkich’ (soft skills).

Nasi trenerzy

Profesjonalizm, wiedza, pasja

Zespół naszych trenerów tworzą wykwalifikowani polscy nauczyciele języka angielskiego z wieloletnim doświadczeniem prowadzenia kursów języka angielskiego dla firm. Do grona naszych trenerów należą również native speakers posiadający odpowiednie kwalifikacje i doświadczenie. Nasz zespół to ludzie zaangażowani i ambitni, posiadający bogatą wiedzę teoretyczną, jak również pozaszkolne doświadczenie pracy w międzynarodowych korporacjach lub rodzimych firmach z kapitałem zagranicznym. Doświadczenie i praktyczna znajomość wielu zagadnień związanych z biznesem, stanowi, obok teoretycznych kompetencji oraz zaangażowania, wartość dodaną szkoleń językowych Business English School.