Serwis Business English School wykorzystuje pliki cookies. Korzystając z witryny wyrażasz zgodę
na zapisywanie pilków cookies w swoim urządzeniu. Zamknij

Kursy języka angielskiego

Nauka to proces, towarzyszymy naszym klientom na każdym jego etapie

Business English School prowadzi kursy języka angielskiego dla biznesu z zakresu zarówno Business English jak i General English na wszystkich poziomach zaawansowania. W zależności od potrzeb oferujemy naszym Klientom standardowe kursy grupowe i indywidualne, intensywne kursy grupowe i indywidualne, kursy indywidualne PREMIUM oraz szkolenia językowe i warsztaty. Pracujemy nad efektywną komunikacją, dlatego wszystkie zajęcia w Business English School oparte są na komunikacji w języku angielskim.

Nasza współpraca z klientem jest podzielona na trzy główne etapy:

1. Analiza POTRZEB
zdefiniowanie założeń związanych z przeprowadzeniem kursów, szkoleń językowych, przeprowadzenie testów kwalifikacyjnych uczestników kursów, zakwalifikowanie uczestników do odpowiednich grup;
2. Określenie głównych CELÓW dla danego projektu szkoleniowego
np. przygotowanie do współpracy z podmiotem zagranicznym, możliwość prowadzenia międzynarodowych spotkań i telekonferencji, przygotowanie i prowadzenie prezentacji, zdanie egzaminu Business English, etc.
3. Monitorowanie POSTĘPÓW i ocena WYNIKÓW
przygotowanie raportu dotyczącego postępów uczestników kursów językowych, absencją oraz wynikami zakończonych szkoleń.

Powyższe etapy mają zastosowanie do wszystkich kursów języka angielskiego, niezależnie od ilości uczestników czy częstotliwości prowadzonych zajęć. Godziny zajęć dostosowane są w pełni do potrzeb i wymagań Klienta tak, aby zajęcia w siedzibie klienta. Organizujemy zajęcia we wczesnych godzinach porannych (przed rozpoczęciem pracy uczestników kursu), w przerwach lunchowych, godzinach popołudniowych, po zakończeniu pracy lub w innych porach, zgodnie z preferencjami Klienta.