Serwis Business English School wykorzystuje pliki cookies. Korzystając z witryny wyrażasz zgodę
na zapisywanie pilków cookies w swoim urządzeniu. Zamknij

Business English School - Twoja przewaga w biznesie

Pomagamy naszym Klientom przełamać bariery językowe i komunikacyjne; jak również wspomagamy doskonalenie szeroko rozumianej komunikacji w biznesie tak, aby umiejętność skutecznej komunikacji stanowiła o przewadze konkurencyjnej naszych Klientów.

Skuteczna komunikacja to taka, w której odbiorca zrozumiał nas dokładnie tak, jak zamierzaliśmy być zrozumiani.
Kursy grupowe
Kursy grupowe

Szczycimy się wykwalifikowanym i profesjonalnym zespołem lektorów, który pomaga naszym Klientom podnosić kompetencje ich pracowników i tworzyć nową kulturę korporacyjną ich firm.

Kursy indywidualne
Kursy indywidualne

Spełniamy oczekiwania najbardziej wymagających Klientów, ceniących sobie indywidualne podejście oraz dedykowany program nauki, dopasowany do własnych potrzeb i możliwości.

Egzaminy
Egzaminy

Wspieramy osoby związane z anglojęzycznym środowiskiem biznesowym, chcące poszerzać lub doskonalić swoje umiejętności językowe oraz potwierdzić je międzynarodowym certyfikatem.

Szkolenia i warsztaty
Szkolenia i warsztaty

Wspomagamy działanie naszych Klientów w międzynarodowym środowisku biznesowym, oferując szkolenia i warsztaty z zakresu komplementarnej wiedzy o zasadach funkcjonowania w międzynarodowej kulturze biznesu.

Próbny tydzień nauki – gwarancja najwyższej jakości

Zapraszamy do sprawdzenia jakości oferowanych przez nas usług w czasie próbnego tygodnia nauki, podczas którego mogą Państwo uczestniczyć w dwóch bezpłatnych lekcjach kursu języka angielskiego zorganizowanych w siedzibie Państwa firmy. Satysfakcja Klienta jest naszym priorytetem, dlatego też z przyjemnością zaprezentujemy Państwu metody nauczania, pomysły i sposoby motywacji w naszej szkole języka angielskiego Business English School.

Dołącz do nas na: